Epimedyumlu Macun + Stag 9000 Sprey Sadece 59 TL

Resmi satış fiyatı 49 lira olan Epimedyumlu Macun ile dünyanın en iyi geciktirici spreyi olan  Stag  9000 Sprey birlikte alımlarda şirketimizin oluşturduğu yaz ayı kampanyasıyla  performans paketi 2 si birlikte sadece 59 TL

Kampanya detayları;

– Bu kampanya 100 adet ile sınırlıdır.

– Kampanya dahilinde kargo ücretsizdir.

– Kampanyadan faydalanabilmek için, Sipariş sayfasına ulaşarak bilgilerinizi yazın, siparişinizin 2. adımında Sipariş Notu kısmında “KAMPANYA” yazmanız yeterlidir.

– Bu kampanyayı satın aldığınız da ödemeyi kapıda yapabilirsiniz.

Epimedium Macun      epimedyumlu macun

Epimedyumlu Bitkisel Macun Yurtdışı Siparişi

 YURTDIŞI ÜRÜN SİPARİŞİ

Sipariş vereceğiniz tüm ürünler yurtdışında tüm ülkelereYurtiçi  Kargo ile %100 güvenli olarak gönderilmektedir, sipariş verirken izleyeceğiniz adımları aşağıda bulabilirsiniz.

Yurtdışından Nasıl Sipariş Verebilirim?

 Sipariş vermek istediğiniz ürün için  0 505 598 51 44 nolu telefona whatsapp veya arayarak  veya 0 232 425 00 61 nolu iş telefonumuzla iletişime geciniz,

 Satış ekibimiz siparişinizi tüm detaylarıyla teyid edecek ve sizden teslimat adresinizi iletmenizi isteyecektir.

  Satış temsilcimiz siparişinizin ödeme tutarını ve ödemeyi ne ile yapacaksanız o bilgileri tarafınıza iletecektir.

• Ödemeniz onaylandıktan 1 iş günü içinde siparişiniz kargoya teslim edilecektir.

 Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra satış temsilcimiz size kargo takip numarası dekontuyla tarafınıza gönderilecektir.

Yurtdışı Kargo Ücreti ne kadardır?

•  Yurtdışı siparişlerinizde ’ağırlık ne kadarsa ona göre ücret alınmaktadır.Bize kaç adet almak istediğinizi söyleyince size kargo dahil göndermeniz gereken miktarı söyleyeceğiz.

 Sipariş vereceğim ürünler gümrükte sorun çıkarıyor mu?

•Themra Epimedyumlu macun ürünümüz  toplu veya tekli gümrükte herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.arap ülkeleri dahil göndermelerimizde şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık.

şayet bir sıkıntı olursa buna karışamayız.

O ülkenin prosedürünü bilemiyoruz.

Gümrükte sorun çıkması halinde ürün bize geri iade edildiği takdirde kargo gönderim ve alım fiyatı düşüp mal miktarını müşteriye iade edebiliriz.(Ama şu ana kadar böyle bir durum yaşamadık)

Sipariş vereceğim ürünler nasıl paketleniyor?

• Sipariş vereceğiniz ürünler deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, tüm ürünler zarar görmeyecek şekilde gizli bir şekilde paketlenir.

 Yurtdışından Sipariş vermek istiyorum, kaç günde teslim alabilirim?

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten 5  gün içinde size teslim olacaktır. (Almanya, Hollanda, Fransa,İsviçre,Belçika,Azerbaycan,Özbekistan gibi ülkelere 1/3 gün içinde teslim edilmektedir)

• Adres Bilgilerinizi belirtirken;  cadde, sokak, ilçe, il, posta kodu, kapı no, daire no gibi bilgileri mail yoluyla  eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir.

• Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra bize mail ile  bilgi vermeniz gerekmektedir.

• Yurtdışından yapılan alışverişlerde, kapıda ödeme ve kredi kartı ödeme seçeneği yoktur.

• Kargo ücreti, siparişinizdeki ürünlerin hacmine ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir, bu nedenle kargo ücreti siparişinizdeki ürünlerin ağırlığı doğrultusunda satış temsilcilerimiz tarafından mail yoluyla size bildirilecektir.

 Ürünlerle ilgili Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

• Tüm ürünlerimiz yurtdışına gönderilebilmektedir.

• Toplu alımlar 30 Kg a kadar tek paket halinde gönderilebilmektedir.(70 adet macun)

• Özel isteklerinizi  0 505 598 51 44 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Tüm Sorularınız için; whatsapp  0 505 598 51 44 ( 24 saat) +90 (0232) 425 00 61  nolu telefondan arayabilir  veya mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

HalkBankası Hesap Bilgileri – ( TL / EURO / USD )

IBAN NO:         TR320001200974500001027498

HESAP NO:    01027498

ŞUBE KODU: 745 – Buca / İZMİR

Türkiye HALKBANKASI  Uluslararası Havale / Eft Kodu : TRHBTR2A

Erkeklerde İktidarsızlık ( Erektil Fonksiyon Bozukluğu) Nedir?

Erkeklerde İktidarsızlık ( Erektil Fonksiyon Bozukluğu) Nedir?

Epimedyumlu macun olarak sizleri cinsel yonden bilgilendirmeye devam ediyoruz.Sitemiz sadece epimedium macunun satısının yapıldığı bir site değil, bunun yanında  cinsel konularda güvenilir bilgiye ulaşabileceginiz bir kaynak görevini yapmaya devam ediyor.

 Erkeklerin cinsel sorunlarının kuşkusuz en önemlisi, erektil fonksiyon bozuklukları( iktidarsızlık) veya impotans olarak bilinmektedir.Her 10 erişkin erkeğin birinde, cinsel yaşam sürecinde impotans çeşitli zamanlarda görülebilir.
İmpotans bir diğer adıyla iktidarsızlık  erkekte aşağıdaki belirtilerle görülür.

-Peniste sertleşme olmaması veya yetersiz olması
-Penisteki sertleşmenin normalden az sürmesi

Erkeklerde İktidarsızlık ( Erektil Fonksiyon Bozukluğu) Nedenleri Nelerdir? 

1. Organik Nedenler: Penisin kan dolaşımında görülen bozukluk, sinir iletimindeki aksaklık, kan hormon düzeyinde meydana gelen değişiklik, metabolik bozukluk sayılabilecek başlıca organik impotans nedenleridir.Organik impotansın, İmpotans vakalarının yaklaşık % 70 sebebidir.

2. Psikojenik Nedenler: Stres, evlilik sorunları, depresyon, cinsel başarısızlık korkusu, cinsel bilgisizlik başlıca psikojenik impotans nedenleridir. Bu nedenler tek başlarına olabildikleri gibi organik nedenlerle de birlikte olabilir.

 İktidarsızlık Tanısında Kullanılan Tahliller  Nelerdir?

1.Kan Tahlilleri : Kan şekeri, hormonlar, kolesterol, trigliserid, karaciğer ve böbrek fonksiyon testleri gibi gerekli görülen testler yapılabilir.Ayrıca Psikogram ve psikolojik değerlendirme testleri de yapılmalıdır.

2. Kan damarlarının değerlendirilmesi ile ilgili tahliller de sıkça yapılmaktadır. 

– İntrakavernöz farmakotest (iğne testi )
– Doppler US
– Kavernosometri/grafi
– Anjiografi

3. Uyku Testi (NPT): Bilgisayarlı kaydedici ile veya uyku laboratuarlarında gece boyu peniste meydana gelebilecek değişikliklerin kayıt edilip yorumlanması. İktidarsızlık tanısında uygulanan tahlil yöntemleri sonrası hekim hastasının impotans nedeni hakkında bilgi sahibi olup gerekli tedaviyi uygulayacaktır.

İktidarsızlık Tedavisi Nasıl Yapılır?

Tanı konulduktan sonra uygun tedaviye hekiminiz sizinle görüştükten sonra karar verip başlayacaktır. Tedavi alternatifleri çeşitlidir.Psikoterapi,hormon tedavileri,viagra gibi ağızdan uygulanacak ilaçlarla sertleşmenin sağlanması veya mutluluk çubuğu olarak da bilinen çeşitli cerrahi girişimlerle impotans tedavi edilebilir.Bunun yanında afrodizyak özelliği olan  epimedyumlu macun ile de bu sorunun giderilmesine destek sağlayabilirsiniz.

therma epimedyumlu macun

Themra Epimediumlu Macun Nedir?

İsim: Şeref H, Yaş: 60, Şehir: Adana  Epimedium yorumları
Ürünü çok beğendik. Şirkette olay oldu. İnanmayan herkes elinde plastik tatlı kaşığı ile sıraya girdi. Umarım uzun yıllar bu ürüne erişimimiz olur. Epimedyumlu macun benzer etkideki ilaçlarla kıyaslayınca 30-40 kat daha ucuza geliyor ve yan etkisiz.İyi çalışmalar dilerim.. (E.S. 35-İstnabul)


Yorum Ekle

Siparişleriniz İçin Telefon Numaralarımız

0232 425 00 61

0554 507 99 99

0505 598 51 44

Çağrı Merkezi
epimedyumlu macunda yurtdışı siparişi

Epimedyumlu Macun Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Epimedyumlu Macun Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

epimedyumlu macun satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

epimedyumlu macun satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

Bitkisel içeriği ile sağlıklı bir şekilde cinsel performans artırıcı özelliği bulunan epimedyumlu macunları satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Bu tür ürünlerin en büyük özelliği şüphesiz ki içerisinde herhangi bir kimyasal madde bulundurmamalarıdır. Öyle ki orjinal olmayan ürünlerde kimyasal ürün bulundurma oranı da bir hayli yüksektir. Bu nedenle ürün kalitesi yüksek olan ve bilinen markaları tercih etmenizde fayda olacaktır. Öncelikle ürünü hangi cinsel probleminiz için kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. Mesela cinsel hayatı renklendirmek ya da erken boşalmayı önlemek için satın almayı düşünüyorsanız epimedyumlu macunlar işinize yarayacak ürünlerdir. Sperm kalitesi arttırma, kadınlarda G noktası uyarılması, cinsellik esnasında korku veya endişeye kapılma gibi problemleriniz var ise themra epimedyumlu macun kullanmanız tavsiye edilir. Ürünü satın alırken mümkün olduğu kadar;

  • Talepte bulunacağınız sitelerin bilindik olmasına özen gösteriniz.
  • Ürün gönderimi esnasında gizlilik ilkelerine bağlı olan firmaları tercih etmeniz çok daha doğru olacaktır.
  • Epimedyumlu macun satın alırken belirli bir fiyatın altında olan ürünleri satın almayınız. Çünkü bu ürünlerin çoğu sahte olabilir.
  • Epimedyumlu macun satışı konusunda yetkili olan platformları tercih ediniz.
  • Ürün gönderimi esnasında paketleme konusunda sıkıntı yaratmayacak satıcıları tercih etmenizde fayda olacaktır.

Cinsel hayatınıza farklı bir boyut kazandıracağınız bu ürünler her zaman kullanabileceğiniz bitkisel ürünlerdir. Bu nedenle raf ömrü uzun olan epimedyumlu macunları satın almanızda fayda var. Aynı zamanda satın aldığınız ürünleri kesinlikle sıcak ortamlarda ve çocuklarınızın ulaşacağı yerlerde tutmamaya özen göstermelisiniz.

Tüm Kredi Kartlarýna 12x Taksit Ýmkaný! - Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapý Kredi - Türkiye Ýþ Bankasý - Finansbank - Teb - HSBC