Epimedyumlu Macun + Stag 9000 Sprey Sadece 59 TL

Resmi satış fiyatı 49 lira olan Epimedyumlu Macun ile dünyanın en iyi geciktirici spreyi olan  Stag  9000 Sprey birlikte alımlarda şirketimizin oluşturduğu yaz ayı kampanyasıyla  performans paketi 2 si birlikte sadece 59 TL

Kampanya detayları;

– Bu kampanya 100 adet ile sınırlıdır.

– Kampanya dahilinde kargo ücretsizdir.

– Kampanyadan faydalanabilmek için, Sipariş sayfasına ulaşarak bilgilerinizi yazın, siparişinizin 2. adımında Sipariş Notu kısmında “KAMPANYA” yazmanız yeterlidir.

– Bu kampanyayı satın aldığınız da ödemeyi kapıda yapabilirsiniz.

Epimedium Macun      epimedyumlu macun

Epimedyumlu Bitkisel Macun Yurtdışı Siparişi

 YURTDIŞI ÜRÜN SİPARİŞİ

Sipariş vereceğiniz tüm ürünler yurtdışında tüm ülkelereYurtiçi  Kargo ile %100 güvenli olarak gönderilmektedir, sipariş verirken izleyeceğiniz adımları aşağıda bulabilirsiniz.

Yurtdışından Nasıl Sipariş Verebilirim?

 Sipariş vermek istediğiniz ürün için  0 505 598 51 44 nolu telefona whatsapp veya arayarak  veya 0 232 425 00 61 nolu iş telefonumuzla iletişime geciniz,

 Satış ekibimiz siparişinizi tüm detaylarıyla teyid edecek ve sizden teslimat adresinizi iletmenizi isteyecektir.

  Satış temsilcimiz siparişinizin ödeme tutarını ve ödemeyi ne ile yapacaksanız o bilgileri tarafınıza iletecektir.

• Ödemeniz onaylandıktan 1 iş günü içinde siparişiniz kargoya teslim edilecektir.

 Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra satış temsilcimiz size kargo takip numarası dekontuyla tarafınıza gönderilecektir.

Yurtdışı Kargo Ücreti ne kadardır?

•  Yurtdışı siparişlerinizde ’ağırlık ne kadarsa ona göre ücret alınmaktadır.Bize kaç adet almak istediğinizi söyleyince size kargo dahil göndermeniz gereken miktarı söyleyeceğiz.

 Sipariş vereceğim ürünler gümrükte sorun çıkarıyor mu?

•Themra Epimedyumlu macun ürünümüz  toplu veya tekli gümrükte herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.arap ülkeleri dahil göndermelerimizde şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık.

şayet bir sıkıntı olursa buna karışamayız.

O ülkenin prosedürünü bilemiyoruz.

Gümrükte sorun çıkması halinde ürün bize geri iade edildiği takdirde kargo gönderim ve alım fiyatı düşüp mal miktarını müşteriye iade edebiliriz.(Ama şu ana kadar böyle bir durum yaşamadık)

Sipariş vereceğim ürünler nasıl paketleniyor?

• Sipariş vereceğiniz ürünler deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, tüm ürünler zarar görmeyecek şekilde gizli bir şekilde paketlenir.

 Yurtdışından Sipariş vermek istiyorum, kaç günde teslim alabilirim?

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten 5  gün içinde size teslim olacaktır. (Almanya, Hollanda, Fransa,İsviçre,Belçika,Azerbaycan,Özbekistan gibi ülkelere 1/3 gün içinde teslim edilmektedir)

• Adres Bilgilerinizi belirtirken;  cadde, sokak, ilçe, il, posta kodu, kapı no, daire no gibi bilgileri mail yoluyla  eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir.

• Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra bize mail ile  bilgi vermeniz gerekmektedir.

• Yurtdışından yapılan alışverişlerde, kapıda ödeme ve kredi kartı ödeme seçeneği yoktur.

• Kargo ücreti, siparişinizdeki ürünlerin hacmine ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir, bu nedenle kargo ücreti siparişinizdeki ürünlerin ağırlığı doğrultusunda satış temsilcilerimiz tarafından mail yoluyla size bildirilecektir.

 Ürünlerle ilgili Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

• Tüm ürünlerimiz yurtdışına gönderilebilmektedir.

• Toplu alımlar 30 Kg a kadar tek paket halinde gönderilebilmektedir.(70 adet macun)

• Özel isteklerinizi  0 505 598 51 44 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Tüm Sorularınız için; whatsapp  0 505 598 51 44 ( 24 saat) +90 (0232) 425 00 61  nolu telefondan arayabilir  veya mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

HalkBankası Hesap Bilgileri – ( TL / EURO / USD )

IBAN NO:         TR320001200974500001027498

HESAP NO:    01027498

ŞUBE KODU: 745 – Buca / İZMİR

Türkiye HALKBANKASI  Uluslararası Havale / Eft Kodu : TRHBTR2A

Cinsel İsteksizlik

CİNSEL İSTEKSİZLİK

EPİMEDYUMLU MACUN İLE CİNSEL İSTEKSİZLİGİ SORUN ETMEYİN

 

Cinsel isteksizliği öncelikle tanımlayacak olursak devamlı olmak suretle meydana gelen cinsel isteğin olmaması veya az olmasıdır. Bu cinsel isteksizlik bireylerin tüm hayatına yansımış olabilir veya belirli durumlarda meydana gelmiş olabilir. Erkeklerde bu isteksizlik sonucunda erkeğin tek başına erotik film izlediği veya mastürbasyon çektiği görülmüştür. Erkeklerde bu isteksizlik cinsel etkinlikte isteksiz olma durumu veya cinsel etkinliği başlatamama durumu olarak açıklanabilir.

Erkekler için cinsel isteğin açıklanması oldukça kötü bir durumdur. Bu isteksizlik ortaya çıktığı andan itibaren erkekte uyarılma veya boşalmada gözle görülür bir şekilde artış belirmektedir. Cinsel isteksizliğin neden olduğu bir diğer konu ise erkeğin sevişme sırasında konsantrasyonunu kaybedip sevişmeyi reddetmesi veya sertleşmesinin bozulmasıdır. Erkeklerin yetişkin dönemlerinde ortaya çıktığı zaman bu isteksizlik tedavi yoluyla bitirilebilir ancak kişinin bu isteksizliği ergenliğin beri devam ediyor ise ciddi sorunlar söz konusu olabilir. Cinsel isteksizlik yapılan araştırmalar sonucundan erkeklerin %20 sinde görülmüştür ve yapılan diğer araştırmalar sonucunda hiç evlenmemiş erkeklerde, evli olanlara göre 3 kat daha fazla sıklıkla cinsel isteksizlik belirtileri yaşadığı gözlenmişler. Cinsel isteksizliğin süresi veya şiddetiyle ilgili net bir gelişme şu zamana kadar yoktur. Yapılan çalışmalar ve araştırmalar sonucunda bir şey söylemek gerekirse bu isteksizlik haftada 1-4 kez veya ayda 2 kez civarında gezmektedir. Kişi bu konuda kendiyle yüzleşmelidir. Eğer bu konuyla ilgili belirgin bir şikâyeti var ise bir doktora başvurmaları gerekmektedir.

Cinsel isteksizliğin nedenlerine gelecek olursak bu isteksizliğin çeşitli nedenlerle bağlı değiştiğini görebiliriz. Bu nedenler biyolojik ve psikolojik olarak ikiye ayrılır.

Biyolojik nedenler

1-Hastalıklar: Bu hastalıklar böbrek üstü bezlerin fazla veya az çalışması, cinsellik hormonların azlığı, beyin kanamasıdır. Bu hastalıkların cinsel isteksizliği tetiklediği görülmektedir.

2-İlaçlar: Bazı tansiyon ilaçları, anti depresan ilaçları da cinsel isteksizliği azaltmaktadır.

Psikolojik nedenler

1-Eşcinsellik: Bazı erkekler karşı cinslerine istek duymazlar ve kendi hem cinslerinle yakın ilişkiler kurmak isterler. Veya eş cinsel olup ta toplum baskısı olmaması için kadınlarla evlenen erkeklerde vardır. Bunlar eşiyle sevişmekten kaçınırlar.

2- Depresif ve bağımlı kişilikler diye adlandırdığımız bu erkekler annelerine olan bağlıklarından dolayı kadınlarla cinsel bir yakınlaşma içinde olmayı istemezler. Annelerine veya eşlerine ciddi şekilde bağımlılık duygusu hisseden erkekler cinsel ilişkiden kaçarlar.

3-Çocuk sahibi olmak istememek: Bu neden nadiren gözükse de sorumluluktan ve bağlılıktan kaçan erkekler, çocuk sahibi olduktan sonra olacak yükü kaldıramayacaklarını düşünerek cinsel ilişkiden uzak durmayı tercih ederler. Cinsel isteksizliğe neden olan faktörler

*Aşırı stres

*Yetersiz zaman

*Cinsel yolla bulaşan hastalık korkusu

*İlaçlar

*Erkeklik hormonlarının yetersizliği

*Diğer hormon sorunları

*Hamilelik korkusu

*Yaşlanma süresi

*İlişki sorunları

*Kalp-damar hastalıkları

*Kalp yetmezliği

*Diyabet, karaciğer-böbrek sorunları gibi diğer hastalıklar

Kısaca toparlamak gerekirse cinsel isteksizlik erkek nüfuzunun az bir kısmında görülmektedir. Bu oran %20 civarlarında değişmektedir. Kişi bu isteksizlik belirtileri ve nedenlerini kendinde gözlüyor ise en uygun bir zamanda doktor kontrolünden geçmelidir. Cinsel isteksizliğin azalmasını isteyen kişilerin bol bol su içmesi gerektiğini, alkolü tüketiminin azaltılması gerektiğini, yeterli spor yapılmamasına, günlük meyve sebze tüketiminin azlığına bağlamaktadır. Cinsel isteksizlik tedavi edilemez bir rahatsızlık değildir. En yakın doktora başvurup bundan sonraki hayatınızı rahat bir şekilde geçirmenizi sağlayabilirsiniz.Epimedyumlu macun kullanan yüzlerce kişide bu sorunu macun sayesinde sorun olmaktan cıkardığını hayatına renk kattığını belirttiler.

İlgili Konular:

Cinsel isteksizlik sorununa bitkisel çözüm epimedium

Sertleşme sorunları ve tedavi yöntemleri-Epimedium

therma epimedyumlu macun

Themra Epimediumlu Macun Nedir?

İsim: Şeref H, Yaş: 60, Şehir: Adana  Epimedium yorumları
Ürünü çok beğendik. Şirkette olay oldu. İnanmayan herkes elinde plastik tatlı kaşığı ile sıraya girdi. Umarım uzun yıllar bu ürüne erişimimiz olur. Epimedyumlu macun benzer etkideki ilaçlarla kıyaslayınca 30-40 kat daha ucuza geliyor ve yan etkisiz.İyi çalışmalar dilerim.. (E.S. 35-İstnabul)


Yorum Ekle

Siparişleriniz İçin Telefon Numaralarımız

0232 425 00 61

0554 507 99 99

0505 598 51 44

Çağrı Merkezi
epimedyumlu macunda yurtdışı siparişi

Epimedyumlu Macun ve Themra Epimedyumlu Macun Arasındaki Farklar

Epimedyumlu Macun ve Themra Epimedyumlu Macun Arasındaki Farklar

epimedyumlu macun ve themra epimedyumlu macun arasındaki farklar

epimedyumlu macun ve themra epimedyumlu macun arasındaki farklar

Cinsel sorunlar ile karşı karşıya gelerek bitkisel bir ürün olan macun kullanmak isteyenlerin büyük bir kısmı epimedyumlu macun ve themra epimedyumlu macun arasındaki farkları da merak etmektedir. Aslına bakıldığı zaman iki ürün arasında çok fazla fark olduğu söylenemez. Aradaki tek fark ürünlerin içerisinde kullanılan malzemelerdir. Ancak epimedyumlu macun ve themra epimedyumlu macunun ortak özelliği ile ikisinin de ham maddesinin cinsel sorunlarla başarılı bir şekilde mücadele eden epimedyum bitkisinin kullanılıyor olmasıdır. Öyle ki uzun süredir yapılan araştırmalar da gösteriyor ki epimedyum bitkisi hem kadınlar da hem de erkekler de cinsellik konusunda son derece işe yarayan ve kısa çözümler üreten bir bitki olarak bilinmektedir. Halk arasında bu bitkinin diğer bir adı da azgın teke otu olarak bilinmektedir.

Epimedyumlu macun kullanmayı düşünenler için önemli bir tavsiye verecek olursak belirtmek isteriz ki, cinsel probleminiz her ne olursa olsun bu iki ürün de her türlü problemiz karşısında sizlere yardımcı olacaktır. Ancak yine belirtmekte yarar görüyoruz ki sperm kalitesini arttırmak gibi güçlü problemlerle karşı karşıya iseniz mutlaka themra epimedyumlu macunu tercih etmeniz önerilmektedir. Arı sütü, zencefil, petek balı gibi malzemelerin kullanıldığı bu macunlar yüzde yüz bitkiseldir ve hiç bir şekilde katkı maddesi içermemektedirler. Epimedyumlu macunlar ile daha sağlıklı ve daha renkli bir cinsel yaşama kavuşmak için sizler de sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Tüm Kredi Kartlarýna 12x Taksit Ýmkaný! - Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapý Kredi - Türkiye Ýþ Bankasý - Finansbank - Teb - HSBC