Epimedyumlu Macun + Stag 9000 Sprey Sadece 59 TL

Resmi satış fiyatı 49 lira olan Epimedyumlu Macun ile dünyanın en iyi geciktirici spreyi olan  Stag  9000 Sprey birlikte alımlarda şirketimizin oluşturduğu yaz ayı kampanyasıyla  performans paketi 2 si birlikte sadece 59 TL

Kampanya detayları;

– Bu kampanya 100 adet ile sınırlıdır.

– Kampanya dahilinde kargo ücretsizdir.

– Kampanyadan faydalanabilmek için, Sipariş sayfasına ulaşarak bilgilerinizi yazın, siparişinizin 2. adımında Sipariş Notu kısmında “KAMPANYA” yazmanız yeterlidir.

– Bu kampanyayı satın aldığınız da ödemeyi kapıda yapabilirsiniz.

Epimedium Macun      epimedyumlu macun

Epimedyumlu Bitkisel Macun Yurtdışı Siparişi

 YURTDIŞI ÜRÜN SİPARİŞİ

Sipariş vereceğiniz tüm ürünler yurtdışında tüm ülkelereYurtiçi  Kargo ile %100 güvenli olarak gönderilmektedir, sipariş verirken izleyeceğiniz adımları aşağıda bulabilirsiniz.

Yurtdışından Nasıl Sipariş Verebilirim?

 Sipariş vermek istediğiniz ürün için  0 505 598 51 44 nolu telefona whatsapp veya arayarak  veya 0 232 425 00 61 nolu iş telefonumuzla iletişime geciniz,

 Satış ekibimiz siparişinizi tüm detaylarıyla teyid edecek ve sizden teslimat adresinizi iletmenizi isteyecektir.

  Satış temsilcimiz siparişinizin ödeme tutarını ve ödemeyi ne ile yapacaksanız o bilgileri tarafınıza iletecektir.

• Ödemeniz onaylandıktan 1 iş günü içinde siparişiniz kargoya teslim edilecektir.

 Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra satış temsilcimiz size kargo takip numarası dekontuyla tarafınıza gönderilecektir.

Yurtdışı Kargo Ücreti ne kadardır?

•  Yurtdışı siparişlerinizde ’ağırlık ne kadarsa ona göre ücret alınmaktadır.Bize kaç adet almak istediğinizi söyleyince size kargo dahil göndermeniz gereken miktarı söyleyeceğiz.

 Sipariş vereceğim ürünler gümrükte sorun çıkarıyor mu?

•Themra Epimedyumlu macun ürünümüz  toplu veya tekli gümrükte herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.arap ülkeleri dahil göndermelerimizde şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık.

şayet bir sıkıntı olursa buna karışamayız.

O ülkenin prosedürünü bilemiyoruz.

Gümrükte sorun çıkması halinde ürün bize geri iade edildiği takdirde kargo gönderim ve alım fiyatı düşüp mal miktarını müşteriye iade edebiliriz.(Ama şu ana kadar böyle bir durum yaşamadık)

Sipariş vereceğim ürünler nasıl paketleniyor?

• Sipariş vereceğiniz ürünler deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, tüm ürünler zarar görmeyecek şekilde gizli bir şekilde paketlenir.

 Yurtdışından Sipariş vermek istiyorum, kaç günde teslim alabilirim?

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten 5  gün içinde size teslim olacaktır. (Almanya, Hollanda, Fransa,İsviçre,Belçika,Azerbaycan,Özbekistan gibi ülkelere 1/3 gün içinde teslim edilmektedir)

• Adres Bilgilerinizi belirtirken;  cadde, sokak, ilçe, il, posta kodu, kapı no, daire no gibi bilgileri mail yoluyla  eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir.

• Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra bize mail ile  bilgi vermeniz gerekmektedir.

• Yurtdışından yapılan alışverişlerde, kapıda ödeme ve kredi kartı ödeme seçeneği yoktur.

• Kargo ücreti, siparişinizdeki ürünlerin hacmine ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir, bu nedenle kargo ücreti siparişinizdeki ürünlerin ağırlığı doğrultusunda satış temsilcilerimiz tarafından mail yoluyla size bildirilecektir.

 Ürünlerle ilgili Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

• Tüm ürünlerimiz yurtdışına gönderilebilmektedir.

• Toplu alımlar 30 Kg a kadar tek paket halinde gönderilebilmektedir.(70 adet macun)

• Özel isteklerinizi  0 505 598 51 44 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Tüm Sorularınız için; whatsapp  0 505 598 51 44 ( 24 saat) +90 (0232) 425 00 61  nolu telefondan arayabilir  veya mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

HalkBankası Hesap Bilgileri – ( TL / EURO / USD )

IBAN NO:         TR320001200974500001027498

HESAP NO:    01027498

ŞUBE KODU: 745 – Buca / İZMİR

Türkiye HALKBANKASI  Uluslararası Havale / Eft Kodu : TRHBTR2A

Eşler Arasında Fiziksel İletişim ve Cinsel İsteksizlikte “Epimedium”

Eşiniz ile cinsel anlamda bir uyum içerisinde olmanız önemlidir. Gençliğe ve güçlülüğe bağlı olmaksızın, cinsel olarak birlikte olma isteğinin karşılıklı olarak ilk günlerdeki gibi olmasını sağlamanız, fiziksel iletişiminizin uyumuna göstereceğiniz özenle ilgilidir.

Aslında birçoğumuzun kafasını sürekli; “acaba cinsel ilişki bittiğinde ilişkide her şey biter mi?” meşgul eder. Buna rağmen çok az kişi gerçekten cinsel yaşamının monoton bir hal almasını ve günün birinde tükenmemesi için gerekli çabayı göterir.

Cinsel yaşam, ilişkideki temel ihtiyaçlardan bir tanesidir. İlişkinizde fiziksel yakınlığınızın sağlıklı olması, hem duygusal, hem fiziksel anlamda doyuma ulaşmanız anlamını taşır.

Fiziksel yakınlık benden ve zihnin diğer ihtiyaçlarına benzer. Sağlıklı dozdaki fiziksel yakınlık, kişide depresyon riskini azatlığı gibi, rahat uyumanıza da yardımcı olur. Ayrıca bağışıklık sisteminin güçlenmesi ve cilde gözde görülür bir parlaklık vermesi de sağlıklı dozdaki cinsel ilişkinin yararlarındandır.

Libidonuzda (cinsel arzu gücü) bir azalma fark ettiğinizde öncelikle nedenlerini araştırmalıyız. Cinsel isteksizliğin oluşmasındaki en belirgin nedenler; depresyon, hormonal dengesizlik ve strestir. Bunlar libidoyu olumsuz yönde etkileyen faktörleridir. Tüm bu sorunları saptamak ve libido akışını sağlayabilmek için gerekirse bir doktora başvurmalı ve profesyonel yardım almalısınız.

Bu bağlamda; eğer, cinsel hayatınız da meydana gelen sorunlarlar hormonal bir sebepten kaynaklanıyorsa sizlere themra epimedyumlu macunu öneriyoruz. Epimedium; sizlere özel olarak ve tamamen doğal bir biçimde hazırlanmış olan formülü sayesinde yardımcı olur. Bu yardım; bazen ereksiyon, bazen erken boşalma bazen de isteksizlik gibi kadın yada erkek tarafından yaşanan cinsel sorunlar da sizlere etki sağlar. Sadece, sorun yaşadığınız dönemler içerisinde de değil; çift olarak daha zevk dolu ve daha mutlu bir ilişki yaşamak, bu ilişki süresini en uzun süreye çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu tür durumlarda da gene epimedyumlu macun tercih etmeniz, sizlere büyük oranda fayda sağlayacaktır.

Malum, epimedyum sahip olduğu doğal etkisi sayesinde, sizlere hormonlarınızı en üst düzeye çıkarma, sorunları gidererek her açıdan daha zevkli ilişkiler sürebilme ortamı yaratır. Etkisi de uzun süreli olarak devam edebilen bu ürün, daha önce kullanmış olduğunuz bir çok üründen de bir hayli farklıdır, bu bağlamda özel olarak etki sağlayarak, cinsel sorunları en doğal yollar ile çözüme kavuşturur.

therma epimedyumlu macun

Themra Epimediumlu Macun Nedir?

İsim: Şeref H, Yaş: 60, Şehir: Adana  Epimedium yorumları
Ürünü çok beğendik. Şirkette olay oldu. İnanmayan herkes elinde plastik tatlı kaşığı ile sıraya girdi. Umarım uzun yıllar bu ürüne erişimimiz olur. Epimedyumlu macun benzer etkideki ilaçlarla kıyaslayınca 30-40 kat daha ucuza geliyor ve yan etkisiz.İyi çalışmalar dilerim.. (E.S. 35-İstnabul)


Yorum Ekle

Siparişleriniz İçin Telefon Numaralarımız

0232 425 00 61

0554 507 99 99

0505 598 51 44

Çağrı Merkezi
epimedyumlu macunda yurtdışı siparişi

Epimedyumlu Macun ve Themra Epimedyumlu Macun Arasındaki Farklar

Epimedyumlu Macun ve Themra Epimedyumlu Macun Arasındaki Farklar

epimedyumlu macun ve themra epimedyumlu macun arasındaki farklar

epimedyumlu macun ve themra epimedyumlu macun arasındaki farklar

Cinsel sorunlar ile karşı karşıya gelerek bitkisel bir ürün olan macun kullanmak isteyenlerin büyük bir kısmı epimedyumlu macun ve themra epimedyumlu macun arasındaki farkları da merak etmektedir. Aslına bakıldığı zaman iki ürün arasında çok fazla fark olduğu söylenemez. Aradaki tek fark ürünlerin içerisinde kullanılan malzemelerdir. Ancak epimedyumlu macun ve themra epimedyumlu macunun ortak özelliği ile ikisinin de ham maddesinin cinsel sorunlarla başarılı bir şekilde mücadele eden epimedyum bitkisinin kullanılıyor olmasıdır. Öyle ki uzun süredir yapılan araştırmalar da gösteriyor ki epimedyum bitkisi hem kadınlar da hem de erkekler de cinsellik konusunda son derece işe yarayan ve kısa çözümler üreten bir bitki olarak bilinmektedir. Halk arasında bu bitkinin diğer bir adı da azgın teke otu olarak bilinmektedir.

Epimedyumlu macun kullanmayı düşünenler için önemli bir tavsiye verecek olursak belirtmek isteriz ki, cinsel probleminiz her ne olursa olsun bu iki ürün de her türlü problemiz karşısında sizlere yardımcı olacaktır. Ancak yine belirtmekte yarar görüyoruz ki sperm kalitesini arttırmak gibi güçlü problemlerle karşı karşıya iseniz mutlaka themra epimedyumlu macunu tercih etmeniz önerilmektedir. Arı sütü, zencefil, petek balı gibi malzemelerin kullanıldığı bu macunlar yüzde yüz bitkiseldir ve hiç bir şekilde katkı maddesi içermemektedirler. Epimedyumlu macunlar ile daha sağlıklı ve daha renkli bir cinsel yaşama kavuşmak için sizler de sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Tüm Kredi Kartlarýna 12x Taksit Ýmkaný! - Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapý Kredi - Türkiye Ýþ Bankasý - Finansbank - Teb - HSBC