Epimedyumlu Macun + Stag 9000 Sprey Sadece 59 TL

Resmi satış fiyatı 49 lira olan Epimedyumlu Macun ile dünyanın en iyi geciktirici spreyi olan  Stag  9000 Sprey birlikte alımlarda şirketimizin oluşturduğu yaz ayı kampanyasıyla  performans paketi 2 si birlikte sadece 59 TL

Kampanya detayları;

– Bu kampanya 100 adet ile sınırlıdır.

– Kampanya dahilinde kargo ücretsizdir.

– Kampanyadan faydalanabilmek için, Sipariş sayfasına ulaşarak bilgilerinizi yazın, siparişinizin 2. adımında Sipariş Notu kısmında “KAMPANYA” yazmanız yeterlidir.

– Bu kampanyayı satın aldığınız da ödemeyi kapıda yapabilirsiniz.

Epimedium Macun      epimedyumlu macun

Epimedyumlu Bitkisel Macun Yurtdışı Siparişi

 YURTDIŞI ÜRÜN SİPARİŞİ

Sipariş vereceğiniz tüm ürünler yurtdışında tüm ülkelereYurtiçi  Kargo ile %100 güvenli olarak gönderilmektedir, sipariş verirken izleyeceğiniz adımları aşağıda bulabilirsiniz.

Yurtdışından Nasıl Sipariş Verebilirim?

 Sipariş vermek istediğiniz ürün için  0 505 598 51 44 nolu telefona whatsapp veya arayarak  veya 0 232 425 00 61 nolu iş telefonumuzla iletişime geciniz,

 Satış ekibimiz siparişinizi tüm detaylarıyla teyid edecek ve sizden teslimat adresinizi iletmenizi isteyecektir.

  Satış temsilcimiz siparişinizin ödeme tutarını ve ödemeyi ne ile yapacaksanız o bilgileri tarafınıza iletecektir.

• Ödemeniz onaylandıktan 1 iş günü içinde siparişiniz kargoya teslim edilecektir.

 Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra satış temsilcimiz size kargo takip numarası dekontuyla tarafınıza gönderilecektir.

Yurtdışı Kargo Ücreti ne kadardır?

•  Yurtdışı siparişlerinizde ’ağırlık ne kadarsa ona göre ücret alınmaktadır.Bize kaç adet almak istediğinizi söyleyince size kargo dahil göndermeniz gereken miktarı söyleyeceğiz.

 Sipariş vereceğim ürünler gümrükte sorun çıkarıyor mu?

•Themra Epimedyumlu macun ürünümüz  toplu veya tekli gümrükte herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.arap ülkeleri dahil göndermelerimizde şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık.

şayet bir sıkıntı olursa buna karışamayız.

O ülkenin prosedürünü bilemiyoruz.

Gümrükte sorun çıkması halinde ürün bize geri iade edildiği takdirde kargo gönderim ve alım fiyatı düşüp mal miktarını müşteriye iade edebiliriz.(Ama şu ana kadar böyle bir durum yaşamadık)

Sipariş vereceğim ürünler nasıl paketleniyor?

• Sipariş vereceğiniz ürünler deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, tüm ürünler zarar görmeyecek şekilde gizli bir şekilde paketlenir.

 Yurtdışından Sipariş vermek istiyorum, kaç günde teslim alabilirim?

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten 5  gün içinde size teslim olacaktır. (Almanya, Hollanda, Fransa,İsviçre,Belçika,Azerbaycan,Özbekistan gibi ülkelere 1/3 gün içinde teslim edilmektedir)

• Adres Bilgilerinizi belirtirken;  cadde, sokak, ilçe, il, posta kodu, kapı no, daire no gibi bilgileri mail yoluyla  eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir.

• Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra bize mail ile  bilgi vermeniz gerekmektedir.

• Yurtdışından yapılan alışverişlerde, kapıda ödeme ve kredi kartı ödeme seçeneği yoktur.

• Kargo ücreti, siparişinizdeki ürünlerin hacmine ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir, bu nedenle kargo ücreti siparişinizdeki ürünlerin ağırlığı doğrultusunda satış temsilcilerimiz tarafından mail yoluyla size bildirilecektir.

 Ürünlerle ilgili Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

• Tüm ürünlerimiz yurtdışına gönderilebilmektedir.

• Toplu alımlar 30 Kg a kadar tek paket halinde gönderilebilmektedir.(70 adet macun)

• Özel isteklerinizi  0 505 598 51 44 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Tüm Sorularınız için; whatsapp  0 505 598 51 44 ( 24 saat) +90 (0232) 425 00 61  nolu telefondan arayabilir  veya mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

HalkBankası Hesap Bilgileri – ( TL / EURO / USD )

IBAN NO:         TR320001200974500001027498

HESAP NO:    01027498

ŞUBE KODU: 745 – Buca / İZMİR

Türkiye HALKBANKASI  Uluslararası Havale / Eft Kodu : TRHBTR2A

Penis boyu ve Epimedium

Penis boyu çoğu erkek için önemli bir hadisedir. Bazı durumlarda, penis boyu ile cinsel güç arasında bağlantı olduğu varsayılır.Penis boyunun kısa olduğunu sanan erkek bu kafasına taktığı sorun yüzünden kadınları tatmin edemeyeceğine inanır. Bu düşüncede kişide aşağılık kompleksine dönüşerek kişinin hayatını olumsuz yönde etkiler.

Penis boyu ile ilgili yanlış bilinenler
Penis ile ilgili bilinen yanlış inanışlardan birisi, erkeğin cinsel gücünün ve libidosunun, cinsel organın boyuyla doğru orantılı olduğudur. Yani, erkeğin penisi ne kadar büyükse cinsel yönden o kadar güçlü olduğuna ve sertleşmenin o kadar kolay gerçekleşeceğine inanılır. Ancak sanılanın aksine penis boyu, libidoyu ve cinsel gücü, yani penisin orgazm  ve boşalmanın sonuna kadar sert kalmasını sağlayan güce etki etmez. Aslında, cinsel güç konusunda ortaya çıkan rahatsızlıkların temeli, genellikle ruhsaldır. Penisinin bir kadını tatmin edemeyecek kadar küçük olduğuna inanan bir erkekte iktidarsızlık görülebilir. Aslında, penis boyu ile kadının tatmin olması arasında hiç bir ilişki yoktur.Halk arasında başka bir yanılgı da penis boyunun beden yapısıyla ilgili olduğudur. Bu da gerçeklikten çok uzaktır. Uzun boylu bir erkeğin penisi küçük olabileceği gibi, kısa boylu bir erkeğin penisi de çok büyük olabilir. Bir diğer yanılgı ise cinsel organ boyu ile burun büyüklüğü arasında ilişki olduğudur.

İdeal penis boyu ne kadardır?

Sertleşmemiş bir penis boyu 7-9 cm arasıdır. Sertleşen penis 5-10 cm daha uzar. Ama,  sertleşmemiş halde küçük olan bir penis sertleştiği zaman, sertleşmemiş halde büyük olan bir penise göre daha çok uzar. Bu oran bazı penislerde 2 katına kadar çıkabilmektedir.( 7*2 = 14) Sertleşmemiş halde büyük olan bir penis (9,5-10cm)  sertleştiğinde ancak 5-6 cm uzarlar. Bu sayede, küçük ve büyük penisler arasındaki fark azalmış olur. Sertleşmiş normal bir penis kökünden ucuna kadar 13,5 – 16 cm uzunluğundadır.

Kadınlar küçük bir penisle tatmin olabilir mi?

Evet. Kadınlarda cinsel duyarlılığın en yoğun olduğu yer, 2.5 cm kadar olan klitoristir. Klitoris, büyük dudak ( labia majora ) denilen bölümün ağzındadır. Cinsel yönden uyarılmış bir kadında, klitoris ve çevresinin içi kanla dolarak genişler. Seks sırasında, klitoris gerilir ve daralır. Penis direkt olarak klitorise değmediği halde, bu birbirini izleyen gerilme ve gevşeme, bir cinsel uyarıya yol açar. Kadınlardaki bir başka önemli uyarılma nedeni ise, klitorisin erkeğin kasık kemiğine sürtmesidir. Kadınların çoğu için klitoris uyarılması en çok zevk veren şeydir.

Bütün bunlar, penisle ilgili yaygın yanlış inancın, yani büyük bir penisin kadında daha fazla tatmine yol açtığının asılsız olduğunu gösteriyor. Penis boyu ile kadının tatmine erişmesi arasında bir bağlantı yoktur. Normalden büyük bir penis döl yolunun dip kısmını zorlayacağı için kadına zevk yerine acı bile verebilir. Eğer kadın bu tür zevk-acı karışımından hoşlanıyorsa, penis küçük de olsa, bir yastık yardımıyla kadının kalçalarını yukarı kaldırmak, aynı sonuca ulaştırır. Bu yöntemin bir diğer artısı da hamilelik şansını arttırmasıdır.

Kadınlarda orgazm, ruhsal duruma bağlıdır. Daha çok zevk almaları için, aşkın yanısıra bedenlerin birbirine alışması gereklidir. Bilgisizlik yüzünden, cinsel zevkin büyük bir penise bağlı olduğuna inanmadıkça ve ruhsal yönden de tatmin olması bu inanca bağlı olmadıkça, cinsel ilişkiden alınan hazla penis boyunun bir ilişkisi yoktur.

Epimedyumlu macun kullanan erkeklerin penis içerisine kan akışı hızlanıp arttığı için sert penise sahip oldukları bir gerçek ama penisin boyunu artırdığı söylentilerine inanmayın.Epimedyumlu macun penisin boyunu değil işlevini artırır.

therma epimedyumlu macun

Themra Epimediumlu Macun Nedir?

İsim: Şeref H, Yaş: 60, Şehir: Adana  Epimedium yorumları
Ürünü çok beğendik. Şirkette olay oldu. İnanmayan herkes elinde plastik tatlı kaşığı ile sıraya girdi. Umarım uzun yıllar bu ürüne erişimimiz olur. Epimedyumlu macun benzer etkideki ilaçlarla kıyaslayınca 30-40 kat daha ucuza geliyor ve yan etkisiz.İyi çalışmalar dilerim.. (E.S. 35-İstnabul)


Yorum Ekle

Siparişleriniz İçin Telefon Numaralarımız

0232 425 00 61

0554 507 99 99

0505 598 51 44

Çağrı Merkezi
epimedyumlu macunda yurtdışı siparişi

Epimedyumlu Macunun İçindekiler

Epimedyumlu Macunun İçindekiler

epimedyumlu macunun içindekiler

epimedyumlu macunun içindekiler

Cinsel iktidarsızlığın en iyi çözüm yöntemi olarak bilinen epimedyumlu macunların içindeki maddelerin tamamen bitkisel olması kullanıcıların herhangi bir sağlık problemi yaşamasına engel oluyor. Piyasa da Viagra benzeri pek çok kimyasal içerikli ilaç bulunmaktadır. Ancak bu ilaçlar insanların yaşamış oldukları cinsel problemlere çözüm üretmek şöyle dursun, aynı zamanda insan sağlığını da ciddi anlamda tehdit ediyor. Özellikle de yaş olarak büyük insanlar için kalp ve tansiyon gibi hastalıkları da tetiklediği için ölüm riskini de beraberinde getirmektedir. Bu nedenle sağlığınızı tehlikeye atmadan sertleşme, cinsel iktidarsızlık, erken boşalma, sperm kalitesizliği gibi problemlere kökten özüm üretmek amacıyla epimedyumlu macunları kullanabilirsiniz. Peki epimedyumlu macunun içindekiler nelerdir ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim.

Epimedyumlu Macunlarda;

  • Cinsel problemlerin en belirgin çözüm yöntemi olarak bilinen epimedyum bitkisi
  • Arı poleni
  • Keçiboynuzu tozu
  • Demir dikeni bitkisi
  • Her türlü cinsel güç verici bitkisel ürünlerde bulunan Ginseng ekstratı
  • Çam balı
  • Liyofillize arı sütü
  • Ginkgo

Epimedyumlu macunlar cinsel aktivitelerden tam olarak 1 saat önce 1 çay kaşığı kadar kullanılmalıdır. Peş peşe kullanılması kesinlikle tavsiye edilmez. Önerilen miktar uzun süre boyunca etkisi gösterecektir. Böylece hem cinsel yaşamınız renklenecek, hem de daha mutlu bir hayata merhaba deme fırsatı elde edeceksiniz.

Tüm Kredi Kartlarýna 12x Taksit Ýmkaný! - Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapý Kredi - Türkiye Ýþ Bankasý - Finansbank - Teb - HSBC