Epimedyumlu Macun + Stag 9000 Sprey Sadece 59 TL

Resmi satış fiyatı 49 lira olan Epimedyumlu Macun ile dünyanın en iyi geciktirici spreyi olan  Stag  9000 Sprey birlikte alımlarda şirketimizin oluşturduğu yaz ayı kampanyasıyla  performans paketi 2 si birlikte sadece 59 TL

Kampanya detayları;

– Bu kampanya 100 adet ile sınırlıdır.

– Kampanya dahilinde kargo ücretsizdir.

– Kampanyadan faydalanabilmek için, Sipariş sayfasına ulaşarak bilgilerinizi yazın, siparişinizin 2. adımında Sipariş Notu kısmında “KAMPANYA” yazmanız yeterlidir.

– Bu kampanyayı satın aldığınız da ödemeyi kapıda yapabilirsiniz.

Epimedium Macun      epimedyumlu macun

Epimedyumlu Bitkisel Macun Yurtdışı Siparişi

 YURTDIŞI ÜRÜN SİPARİŞİ

Sipariş vereceğiniz tüm ürünler yurtdışında tüm ülkelereYurtiçi  Kargo ile %100 güvenli olarak gönderilmektedir, sipariş verirken izleyeceğiniz adımları aşağıda bulabilirsiniz.

Yurtdışından Nasıl Sipariş Verebilirim?

 Sipariş vermek istediğiniz ürün için  0 505 598 51 44 nolu telefona whatsapp veya arayarak  veya 0 232 425 00 61 nolu iş telefonumuzla iletişime geciniz,

 Satış ekibimiz siparişinizi tüm detaylarıyla teyid edecek ve sizden teslimat adresinizi iletmenizi isteyecektir.

  Satış temsilcimiz siparişinizin ödeme tutarını ve ödemeyi ne ile yapacaksanız o bilgileri tarafınıza iletecektir.

• Ödemeniz onaylandıktan 1 iş günü içinde siparişiniz kargoya teslim edilecektir.

 Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra satış temsilcimiz size kargo takip numarası dekontuyla tarafınıza gönderilecektir.

Yurtdışı Kargo Ücreti ne kadardır?

•  Yurtdışı siparişlerinizde ’ağırlık ne kadarsa ona göre ücret alınmaktadır.Bize kaç adet almak istediğinizi söyleyince size kargo dahil göndermeniz gereken miktarı söyleyeceğiz.

 Sipariş vereceğim ürünler gümrükte sorun çıkarıyor mu?

•Themra Epimedyumlu macun ürünümüz  toplu veya tekli gümrükte herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.arap ülkeleri dahil göndermelerimizde şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık.

şayet bir sıkıntı olursa buna karışamayız.

O ülkenin prosedürünü bilemiyoruz.

Gümrükte sorun çıkması halinde ürün bize geri iade edildiği takdirde kargo gönderim ve alım fiyatı düşüp mal miktarını müşteriye iade edebiliriz.(Ama şu ana kadar böyle bir durum yaşamadık)

Sipariş vereceğim ürünler nasıl paketleniyor?

• Sipariş vereceğiniz ürünler deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, tüm ürünler zarar görmeyecek şekilde gizli bir şekilde paketlenir.

 Yurtdışından Sipariş vermek istiyorum, kaç günde teslim alabilirim?

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten 5  gün içinde size teslim olacaktır. (Almanya, Hollanda, Fransa,İsviçre,Belçika,Azerbaycan,Özbekistan gibi ülkelere 1/3 gün içinde teslim edilmektedir)

• Adres Bilgilerinizi belirtirken;  cadde, sokak, ilçe, il, posta kodu, kapı no, daire no gibi bilgileri mail yoluyla  eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir.

• Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra bize mail ile  bilgi vermeniz gerekmektedir.

• Yurtdışından yapılan alışverişlerde, kapıda ödeme ve kredi kartı ödeme seçeneği yoktur.

• Kargo ücreti, siparişinizdeki ürünlerin hacmine ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir, bu nedenle kargo ücreti siparişinizdeki ürünlerin ağırlığı doğrultusunda satış temsilcilerimiz tarafından mail yoluyla size bildirilecektir.

 Ürünlerle ilgili Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

• Tüm ürünlerimiz yurtdışına gönderilebilmektedir.

• Toplu alımlar 30 Kg a kadar tek paket halinde gönderilebilmektedir.(70 adet macun)

• Özel isteklerinizi  0 505 598 51 44 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Tüm Sorularınız için; whatsapp  0 505 598 51 44 ( 24 saat) +90 (0232) 425 00 61  nolu telefondan arayabilir  veya mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

HalkBankası Hesap Bilgileri – ( TL / EURO / USD )

IBAN NO:         TR320001200974500001027498

HESAP NO:    01027498

ŞUBE KODU: 745 – Buca / İZMİR

Türkiye HALKBANKASI  Uluslararası Havale / Eft Kodu : TRHBTR2A

Ginseng ve faydaları

  Ginseng   Ginseng:

     Epimedyumlu macunumuz içerisinde bulunan etken maddeleri tanıtmaya Ginseng ile devam ediyoruz.
Panax ailesindendir, ismi Yunanca Panacea’dan gelir ve “her derde deva” anlamındadır. Tüm       dünyada kişilerin günlük fonksiyonel ihtiyaçlarını karşılama amacı ile kullanılmaktadır. Amerikan, Sibirya ve Asya Ginsengi (Kırmızı Kore Ginsengi) gibi farklı cinsler yetişmektedir.
Ginseng’in tüm şifalı bitkiler içerisinde en etkili adaptojen (strese karşı direnci artıran bir ajan) olduğu düşünülür. Ginseng , fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini arttırmaya yardımcı bir bitkidir. Ginseng’in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özellikle prostata karşı) olumlu bir şekilde etkilediği de düşünülmektedir. Ginseng‘in kadınlar üzerindeki beynin hafıza (bellek) merkezlerini uyarıcı etkisinin bulunması ise yenidir. M.S 1. yüzyıla ait bir Çin metnine göre; Ginseng, zihni güçlendirici, iktidarsızlığı yok edici, yorgunluğu azaltan, irfan ve bilgeliği artırıcı bir şifalı bitki olarak tanımlanmakta ve düzenli kullanımının yaşam süresini arttıracağı belirtilmektedir.

Epimedyumlu macunumuzu alarak ginsengin sağladığı faydalardan yararlanmanız mümkün.

Etiketler:Epimedium   Epimedyumlu macun    epimedyumlu    epimedium zararları

therma epimedyumlu macun

Themra Epimediumlu Macun Nedir?

İsim: Şeref H, Yaş: 60, Şehir: Adana  Epimedium yorumları
Ürünü çok beğendik. Şirkette olay oldu. İnanmayan herkes elinde plastik tatlı kaşığı ile sıraya girdi. Umarım uzun yıllar bu ürüne erişimimiz olur. Epimedyumlu macun benzer etkideki ilaçlarla kıyaslayınca 30-40 kat daha ucuza geliyor ve yan etkisiz.İyi çalışmalar dilerim.. (E.S. 35-İstnabul)


Yorum Ekle

Siparişleriniz İçin Telefon Numaralarımız

0232 425 00 61

0554 507 99 99

0505 598 51 44

Çağrı Merkezi
epimedyumlu macunda yurtdışı siparişi

Sperm sayısını arttıran faktörler nelerdir?

Sperm sayısını arttıran faktörler nelerdir?

Sperm sayısınıarttıran faktörler aslında azaltan faktörlerden bahsetmek daha doğru olur. Bunlardan belki de hasta kurtulduğunda spermi otomatik olarak artabilecek faktörlerden bir tanesi sigara. Yaşam tarzı olarak sigara kullanıcılarında sperm sayısının azaldığını biliyoruz ve hastalara sigarayı bıraktırdığımızda sperm sayısının arttığını hatta pasif içicilerde dahi sperm sayısının 3 ayda belirgin iyileşmeler gösterdiğini biliyoruz. Dolayısıyla sperm arttırmada bu tip bir toksit maddeden uzak durmak son derece önemli. Bunun dışında tabi yine stresli yaşam şartları sperm fonksiyonlarını, hormonal dengeyi bozarak etkileyebilir. Mümkün olduğu kadar bu stresli yaşamdan ve ortamdan uzak kalmaya çalışmak hakikaten hastalarda sperm iyileşmesi sağlayabilir.Tabi dengeli beslenme pramidinin bütün katmanlarına dikkat ederek belli vitaminlerin düzenli olarak alınması sperm kalitesinin düşmesine engel olacaktır. Bunlar dolayısıyla bizim sperm üretiminin artımında hastalara ilk planda önerdiğimiz önemli değişiklikler, alkolün uzun süreli kullanımda uzun süreli düşmeler yapabilir. Alkol tüketiminin azaltılması çok önemlidir. Yine madde kullanımı bugün biliyoruz ki sperm üretimi bozukluğunda en önemli nedenlerden bir tanesidir. Gittikçe yaygınlaşan madde bağımlılığı erkekte sperm fonksiyonlarını bozabilir. Sigara gibi bu tip keyif verici maddelerin, toksik maddelerin de kullanımı bozukluğa neden olabilir. Bu tip alışkanlıkların bırakılması sperm kalitesinde belirgin iyileşmeler sağlayacaktır.
Sizlere Epimedyumlu Macun öneriyoruz.
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Üroloji Dalı

Ana Bilim Dalı Doç. Dr. Hakan Özveri

Etiketler: , ,

Tüm Kredi Kartlarýna 12x Taksit Ýmkaný! - Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapý Kredi - Türkiye Ýþ Bankasý - Finansbank - Teb - HSBC