Epimedyumlu Macun + Stag 9000 Sprey Sadece 59 TL

Resmi satış fiyatı 49 lira olan Epimedyumlu Macun ile dünyanın en iyi geciktirici spreyi olan  Stag  9000 Sprey birlikte alımlarda şirketimizin oluşturduğu yaz ayı kampanyasıyla  performans paketi 2 si birlikte sadece 59 TL

Kampanya detayları;

– Bu kampanya 100 adet ile sınırlıdır.

– Kampanya dahilinde kargo ücretsizdir.

– Kampanyadan faydalanabilmek için, Sipariş sayfasına ulaşarak bilgilerinizi yazın, siparişinizin 2. adımında Sipariş Notu kısmında “KAMPANYA” yazmanız yeterlidir.

– Bu kampanyayı satın aldığınız da ödemeyi kapıda yapabilirsiniz.

Epimedium Macun      epimedyumlu macun

Epimedyumlu Bitkisel Macun Yurtdışı Siparişi

 YURTDIŞI ÜRÜN SİPARİŞİ

Sipariş vereceğiniz tüm ürünler yurtdışında tüm ülkelereYurtiçi  Kargo ile %100 güvenli olarak gönderilmektedir, sipariş verirken izleyeceğiniz adımları aşağıda bulabilirsiniz.

Yurtdışından Nasıl Sipariş Verebilirim?

 Sipariş vermek istediğiniz ürün için  0 505 598 51 44 nolu telefona whatsapp veya arayarak  veya 0 232 425 00 61 nolu iş telefonumuzla iletişime geciniz,

 Satış ekibimiz siparişinizi tüm detaylarıyla teyid edecek ve sizden teslimat adresinizi iletmenizi isteyecektir.

  Satış temsilcimiz siparişinizin ödeme tutarını ve ödemeyi ne ile yapacaksanız o bilgileri tarafınıza iletecektir.

• Ödemeniz onaylandıktan 1 iş günü içinde siparişiniz kargoya teslim edilecektir.

 Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra satış temsilcimiz size kargo takip numarası dekontuyla tarafınıza gönderilecektir.

Yurtdışı Kargo Ücreti ne kadardır?

•  Yurtdışı siparişlerinizde ’ağırlık ne kadarsa ona göre ücret alınmaktadır.Bize kaç adet almak istediğinizi söyleyince size kargo dahil göndermeniz gereken miktarı söyleyeceğiz.

 Sipariş vereceğim ürünler gümrükte sorun çıkarıyor mu?

•Themra Epimedyumlu macun ürünümüz  toplu veya tekli gümrükte herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.arap ülkeleri dahil göndermelerimizde şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık.

şayet bir sıkıntı olursa buna karışamayız.

O ülkenin prosedürünü bilemiyoruz.

Gümrükte sorun çıkması halinde ürün bize geri iade edildiği takdirde kargo gönderim ve alım fiyatı düşüp mal miktarını müşteriye iade edebiliriz.(Ama şu ana kadar böyle bir durum yaşamadık)

Sipariş vereceğim ürünler nasıl paketleniyor?

• Sipariş vereceğiniz ürünler deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, tüm ürünler zarar görmeyecek şekilde gizli bir şekilde paketlenir.

 Yurtdışından Sipariş vermek istiyorum, kaç günde teslim alabilirim?

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten 5  gün içinde size teslim olacaktır. (Almanya, Hollanda, Fransa,İsviçre,Belçika,Azerbaycan,Özbekistan gibi ülkelere 1/3 gün içinde teslim edilmektedir)

• Adres Bilgilerinizi belirtirken;  cadde, sokak, ilçe, il, posta kodu, kapı no, daire no gibi bilgileri mail yoluyla  eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir.

• Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra bize mail ile  bilgi vermeniz gerekmektedir.

• Yurtdışından yapılan alışverişlerde, kapıda ödeme ve kredi kartı ödeme seçeneği yoktur.

• Kargo ücreti, siparişinizdeki ürünlerin hacmine ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir, bu nedenle kargo ücreti siparişinizdeki ürünlerin ağırlığı doğrultusunda satış temsilcilerimiz tarafından mail yoluyla size bildirilecektir.

 Ürünlerle ilgili Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

• Tüm ürünlerimiz yurtdışına gönderilebilmektedir.

• Toplu alımlar 30 Kg a kadar tek paket halinde gönderilebilmektedir.(70 adet macun)

• Özel isteklerinizi  0 505 598 51 44 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Tüm Sorularınız için; whatsapp  0 505 598 51 44 ( 24 saat) +90 (0232) 425 00 61  nolu telefondan arayabilir  veya mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

HalkBankası Hesap Bilgileri – ( TL / EURO / USD )

IBAN NO:         TR320001200974500001027498

HESAP NO:    01027498

ŞUBE KODU: 745 – Buca / İZMİR

Türkiye HALKBANKASI  Uluslararası Havale / Eft Kodu : TRHBTR2A

Kadınlarda Cinsel İsteksizlik

Kadınlarda Cinsel İsteksizlik ve Çözüm yolları

Kadınlarda Cinsel İsteksizlik ve Çözüm yolları

 

KADINLARDA CİNSEL İSTEKSİZLİK

     Kadın ve erkek vücudu birbirinden çok farklı olduğu için çoğu hastalıkta özel olarak incelenir. Cinsellikte bunlardan bir tanesidir.

Bağımsız bir araştırma şirketinin yapmış olduğu bir ankete göre Türkiye’de her üç kadından bir tanesi yaşamlarının belli bir döneminde cinsel isteksizlik sorunu ile karşılaşmaktadır. Cinsel isteksizlik daha duygusal bir yapıya sahip olan kadınlarda erkeklere göre daha sık görülür ve kadınların gözünde çok daha ciddi bir durumdur. Aynı araştırma şirketinin verilerine göre cinsel sorunlar içinde kadınların gözünde en korkulu olanı cinsel isteksizlik. Her üç kadından biri yani yüzde otuzüçlük bir dilim demektir bu. Kadınların yaşlarına göre bu oran değişmektedir. Aynı şirketin yaptığı çalışma sonucunda 18-24 yaş grubu arasındaki kadınlarda bu oran %32dir.30-34 yaş grubunda bu oran %30 ve ileri yaş yani 35-45 yaş grubunda da bu oran %38’e çıkmıştır. Görüldüğü üzere yaş ilerledikçe cinsel isteksizlikte doğru orantılı artmaktadır. Peki, cinsel istekte normal bir seviye var mıdır? Uzmanlara göre normal denebilecek bir seviye mevcut değilmiş ve normal seviyesi şudur demek olanaksızmış. Yapılan anketlere göre Türk toplumunun ortalama %20’lik bir bölümü hayatlarının belli bir döneminde cinsel isteksizlik ile karşılaşıyorlarmış.

Cinsellik insanların olmazsa olmazlarındandır. Nasıl ki her gün yemek yiyorsak belli zamanlarda da cinsel bir birliktelik yaşamamız gerekmektedir. İnsanoğlunun en doğal ihtiyaçlarından biridir. Ancak cinsel isteksizlik devamlı oluyorsa artık bu bir sorun haline gelmiştir ve tedavi edilmelidir.

Kadınlarda özellikle gebelik ve doğum sonrası dönemlerinde cinsel isteksizlik problemi çok sık görülmektedir. Bu dönemlerde erkeklere çok iş düşmektedir. Küçük dokunuşlarla, temaslarla, okşamalarla, öpmelerle cinsel yaşamı canlı tutmak gerekmektedir.

Kadınlardaki cinsel isteksizliğin en büyük nedeni duygusallıktır. Eşi ile arası bozulduğunda hemen bu sorun ortaya çıkar. Aralarında meydana gelebilecek anlaşmazlıklar, uyumsuzluklar cinsel problemleri de beraberinde getirir. Kadının erkeğini çekici bulmaması da başka bir nedendir. Böyle durumlarda tedavi kişinin içinde, kendi benliğindedir. İlişki sırasında yaşanan orgazm ve uyarılma döneminde erkeğin göstereceği performansta çok büyük önem taşır. Bu evrede yaşanabilecek erken boşalma gibi bir sorun kadında cinsel arzu isteksizliğine neden olacağı gibi erkeğinden de soğutabilir.

Kadınlar duygusal bir yapıya sahip olduğu için küçükken yaşayabilecekleri basit gibi görünen travmalarda onu cinsellikten soğutabilir. Başka bir açıdan bakarsak ailenin tutumu da çok önemlidir. Cinselliğe karşı bir tutum içinde büyüyen çocuk ilerde mutlaka cinsel sorunlarla karşılaşmaktadır. Kız çocuğunun annesi ile yapacağı veya yapmış olduğu yada yapmakta olduğu cinsellik üzerine konuşmalar çok önemlidir. Bundan dolayı ailelere çok iş düşmektedir. Eğitim ailede başlar. Cinsellik konularından utanılıp konuşulmaz ise ilerde büyüyecek olan çocuk hayatının bir evresinde mutlaka bu sorunla karışılacaktır. Ailelerin biraz daha duyarlı olması gerekmektedir bu konuda. Unutulmamalıdır ki cinsellikten utanılmaz. Utanılmamalıdır. Cinsellik bir ihtiyaçtır. Kişinin zevk almak için bir isteğidir. Ve eğer cinsellikle ilgili bir sorununuz varsa bundan utanıp çekinmeyin. Kabullenip, en kısa sürede tedavi olmaya çalışın

Erkeklere de burada büyük görev düşmektedir.Hayatınızda cinselliğe zaman ayırın ve karşınızdakini tatmin etmeye çalışın.Tatmin etmek içinde güç lazım.İşte size bu gücü epimedyumlu macun ile veriyoruz.Bir kaşık macun ile hem senin hem partnerinin hayatı değişecek.Bundan emin ol.

therma epimedyumlu macun

Themra Epimediumlu Macun Nedir?

İsim: Şeref H, Yaş: 60, Şehir: Adana  Epimedium yorumları
Ürünü çok beğendik. Şirkette olay oldu. İnanmayan herkes elinde plastik tatlı kaşığı ile sıraya girdi. Umarım uzun yıllar bu ürüne erişimimiz olur. Epimedyumlu macun benzer etkideki ilaçlarla kıyaslayınca 30-40 kat daha ucuza geliyor ve yan etkisiz.İyi çalışmalar dilerim.. (E.S. 35-İstnabul)


Yorum Ekle

Siparişleriniz İçin Telefon Numaralarımız

0232 425 00 61

0554 507 99 99

0505 598 51 44

Çağrı Merkezi
epimedyumlu macunda yurtdışı siparişi

SSS

SSS

Soru ve Cevaplar

1) Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macun kullanmaya başladıktan ne kadar sonra etkisini göstermeye başlar?

30-45 Dakika arasında etkisini göstermeye başlar.
2 Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macun‘un herhangi bir yan etkisi var mıdır?

Hayır. Tamamen bitki özlerinden oluştuğundan herhangi bir yan etkisi yoktur.

3) Cinsel sorunum olmadığı halde Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macun kullanabilir miyim?

Evet.Ürünü kullanmak için illa ki cinsel sorununuzun olmasına gerek yok.Gücünüze güç katmak içinde kullanılmaktadır.

4) Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macun kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Ürün kanı hareketlendirdiği için kalp hastaları kullanmamalıdır.Diyabet(şeker) hastalarıda doktorlarının onayı ile kullanmalıdırlar.
5) Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macun yasal bir ürün müdür?

Evet, tamamen yasal bir üründür.Ürünümüz  Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın üretim izni belgesine sahiptir.

6) Bu ürünü nasıl kullanmalıyım ve ortalama ne kadar gitmektedir?

Yatmadan 20-30 dk önce 1(bir) tatlı kaşığı kullanmanız yeterli.ürünümüz 240 gr olup ortalama 30 kaşık gitmektedir.
7) Bu ürün yurt dışından mı getirilmektedir?

Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macun ülkemizde üretilmektedir. Tamamen Türk menşei bir üründür.

8)Kaç kutu kullanmalıyım?

Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macunu ihtiyaç duyduğunuz her zaman kullanabilirsiniz.

9) Çevremdeki insanların bilmesini istemiyorum. Bu ürün bana nasıl gelecek?

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilmemekte. Ürünleriniz hediyelik ürün olarak yollanmaktadır. Kutu üzerinde Hediyelik Eşya yazmaktadır. Ürünleriniz İsminize gönderildiğinden dolayı 3. kişiler teslim alamaz.

10)Yurtdışına gönderiyor musunuz?

Evet.Dünyanın her yerine gönderi yapmaktayız.Avrupa-Afrika hiç fark etmez..Yalnız buralara gönderirken kargo ücretini alıcı ödemek zorundadır.

11)Türkiye dışına gönderide kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Hayır.

Ücreti (kargo size ait) siz vereceğimiz banka bilgilerine yada western union olarak gönderip alabiliyorsunuz.

12.Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyiz?

Evet yapılabilir.İster şubede ister kapıda ödeme ile kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

 

Tüm Kredi Kartlarýna 12x Taksit Ýmkaný! - Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapý Kredi - Türkiye Ýþ Bankasý - Finansbank - Teb - HSBC