Epimedyumlu Macun + Stag 9000 Sprey Sadece 59 TL

Resmi satış fiyatı 49 lira olan Epimedyumlu Macun ile dünyanın en iyi geciktirici spreyi olan  Stag  9000 Sprey birlikte alımlarda şirketimizin oluşturduğu yaz ayı kampanyasıyla  performans paketi 2 si birlikte sadece 59 TL

Kampanya detayları;

– Bu kampanya 100 adet ile sınırlıdır.

– Kampanya dahilinde kargo ücretsizdir.

– Kampanyadan faydalanabilmek için, Sipariş sayfasına ulaşarak bilgilerinizi yazın, siparişinizin 2. adımında Sipariş Notu kısmında “KAMPANYA” yazmanız yeterlidir.

– Bu kampanyayı satın aldığınız da ödemeyi kapıda yapabilirsiniz.

Epimedium Macun      epimedyumlu macun

Epimedyumlu Bitkisel Macun Yurtdışı Siparişi

 YURTDIŞI ÜRÜN SİPARİŞİ

Sipariş vereceğiniz tüm ürünler yurtdışında tüm ülkelereYurtiçi  Kargo ile %100 güvenli olarak gönderilmektedir, sipariş verirken izleyeceğiniz adımları aşağıda bulabilirsiniz.

Yurtdışından Nasıl Sipariş Verebilirim?

 Sipariş vermek istediğiniz ürün için  0 505 598 51 44 nolu telefona whatsapp veya arayarak  veya 0 232 425 00 61 nolu iş telefonumuzla iletişime geciniz,

 Satış ekibimiz siparişinizi tüm detaylarıyla teyid edecek ve sizden teslimat adresinizi iletmenizi isteyecektir.

  Satış temsilcimiz siparişinizin ödeme tutarını ve ödemeyi ne ile yapacaksanız o bilgileri tarafınıza iletecektir.

• Ödemeniz onaylandıktan 1 iş günü içinde siparişiniz kargoya teslim edilecektir.

 Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra satış temsilcimiz size kargo takip numarası dekontuyla tarafınıza gönderilecektir.

Yurtdışı Kargo Ücreti ne kadardır?

•  Yurtdışı siparişlerinizde ’ağırlık ne kadarsa ona göre ücret alınmaktadır.Bize kaç adet almak istediğinizi söyleyince size kargo dahil göndermeniz gereken miktarı söyleyeceğiz.

 Sipariş vereceğim ürünler gümrükte sorun çıkarıyor mu?

•Themra Epimedyumlu macun ürünümüz  toplu veya tekli gümrükte herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.arap ülkeleri dahil göndermelerimizde şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık.

şayet bir sıkıntı olursa buna karışamayız.

O ülkenin prosedürünü bilemiyoruz.

Gümrükte sorun çıkması halinde ürün bize geri iade edildiği takdirde kargo gönderim ve alım fiyatı düşüp mal miktarını müşteriye iade edebiliriz.(Ama şu ana kadar böyle bir durum yaşamadık)

Sipariş vereceğim ürünler nasıl paketleniyor?

• Sipariş vereceğiniz ürünler deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, tüm ürünler zarar görmeyecek şekilde gizli bir şekilde paketlenir.

 Yurtdışından Sipariş vermek istiyorum, kaç günde teslim alabilirim?

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten 5  gün içinde size teslim olacaktır. (Almanya, Hollanda, Fransa,İsviçre,Belçika,Azerbaycan,Özbekistan gibi ülkelere 1/3 gün içinde teslim edilmektedir)

• Adres Bilgilerinizi belirtirken;  cadde, sokak, ilçe, il, posta kodu, kapı no, daire no gibi bilgileri mail yoluyla  eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir.

• Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra bize mail ile  bilgi vermeniz gerekmektedir.

• Yurtdışından yapılan alışverişlerde, kapıda ödeme ve kredi kartı ödeme seçeneği yoktur.

• Kargo ücreti, siparişinizdeki ürünlerin hacmine ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir, bu nedenle kargo ücreti siparişinizdeki ürünlerin ağırlığı doğrultusunda satış temsilcilerimiz tarafından mail yoluyla size bildirilecektir.

 Ürünlerle ilgili Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

• Tüm ürünlerimiz yurtdışına gönderilebilmektedir.

• Toplu alımlar 30 Kg a kadar tek paket halinde gönderilebilmektedir.(70 adet macun)

• Özel isteklerinizi  0 505 598 51 44 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Tüm Sorularınız için; whatsapp  0 505 598 51 44 ( 24 saat) +90 (0232) 425 00 61  nolu telefondan arayabilir  veya mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

HalkBankası Hesap Bilgileri – ( TL / EURO / USD )

IBAN NO:         TR320001200974500001027498

HESAP NO:    01027498

ŞUBE KODU: 745 – Buca / İZMİR

Türkiye HALKBANKASI  Uluslararası Havale / Eft Kodu : TRHBTR2A

Azospermi’nin tıbbi tedavisi

Azospermi Tedavisi, Azospermi Nasıl Tedavi Edilir, Azospermi Nasıl Anlaşılır, Azospermi Ameliyatı, Azospermi Ameliyatı İzle, Azospermi Bitkisel Tedavisi, Azospermi Tedavisi Varmı, Azospermi Ameliyatı Hakkında

Azospermi’nin tıbbi tedavisi

Tıkanıklık nedeniyle oluşmayan azospermide testisden sperm eldesi öne çıkar. Çeşitli muayene ve testler sonucunda tıkanıklık sorunu görülen hastalarda ise tıkanıklık sorunu ameliyat ile giderilmektedir.

Testler sonucunda sorun hormonal nedenlerden dolayı oluşmuş ise hastaya hormon ilaçları ile takviye tedavi uygulanmaktadır. Bu gibi hormonal bozukluklarda tedavi süresi ortalama 6-8 ay arası olup başarı oranı yüksektir. Ancak hiç sperm bulunmaması ya da diğer sorunların görülmesi durumunda tedavi yalnızca tüp bebek yöntemiyle uygulanabilmektedir. Azospermi hastalarının %40-50′sinde gerekli sperm bulunarak tüp bebek tedavisi uygulanmaktadır.

Azospermi’nin bitkisel tedavisi

Azospermi tedavisinde alternatif tıbbın yeri büyüktür. Özellikle tıbbi yöntemler ile istenilen sonucu elde edemeyen hastalar alternatif bitkisel tedavi yöntemlerine yönelmektedir. Erkek bireyde hiç sperm olmaması durumunda çocuk sahibi olma ihtimali oldukça düşüktür. Ancak günümüzde tıbbi alanda yaşanan gelişmeler hiç bu gibi bireylerin dahi çocuk sahibi olması mümkündür. Bu nedenle tedaviye öncelikle sizin moral açısından hazır olmanız gerekmektedir.

Azospermi’nin bitkisel tedavisinde ilk tavsiye, nohut kürü olarak öne çıkar. Nohut kürünün hazırlanışı ise şu şekildedir.

1/2 litre kaynar su içerisine yaklaşık 6-7 kaşık nohut atın. Ortalama 10 dakika daha kaynadıktan sonra dinlenmesi için bir süre daha bekleyin. Burada hazırlanan kürde, nohut suyu önemlidir. Dinlenme işleminden sonra nohut suyu kürü iki eş parçaya ayrılır. İlk eş parça, sabah kahvaltısından sonra ikinci parça ise öğle yemeğinden önce tüketilmelidir. Bu kürü doğru şekilde uyguladığınızda başarı oranınız oldukça yüksektir.

Azospermi’nin bitkisel tedavisinde ikinci öneri ise çakşır otudur.

Çakşır otu, bir su bardağı kadar su içerisine çakşır kökü karıştırılarak hazırlanan çay şeklinde tüketilebilir. Ya da çakşır otu kökü kurutulup toz haline getirilir ve bal ile karıştırılarak macun şekli verilir. Bu macun’da yaklaşık yarım kilo bal içerisine bir avuç kadar ceviz ezilerek karıştırılır. Bu macun, her sabah aç karnına bir kaşık olacak şekilde tüketilmelidir.

Ben bunlarla uğraşamam hazır halde bitkisel çözüm var mı diyorsanız size özel hazırlayacağımız bitkisel çeşitlerimiz var.

Epimedyumlu macun sizin sperm sayınızı artırmaya yönelik bir ürün.Ama size daha sağlıklı bir çözüm sunabilmemiz için bize telefonla durumunuzu anlatın size Herbalist ve Apiterapist Metin Yıldırım beyin hazırlayacağı tedavilerle çözüm önerileri sunalım.

 

therma epimedyumlu macun

Themra Epimediumlu Macun Nedir?

İsim: Şeref H, Yaş: 60, Şehir: Adana  Epimedium yorumları
Ürünü çok beğendik. Şirkette olay oldu. İnanmayan herkes elinde plastik tatlı kaşığı ile sıraya girdi. Umarım uzun yıllar bu ürüne erişimimiz olur. Epimedyumlu macun benzer etkideki ilaçlarla kıyaslayınca 30-40 kat daha ucuza geliyor ve yan etkisiz.İyi çalışmalar dilerim.. (E.S. 35-İstnabul)


Yorum Ekle

Siparişleriniz İçin Telefon Numaralarımız

0232 425 00 61

0554 507 99 99

0505 598 51 44

Çağrı Merkezi
epimedyumlu macunda yurtdışı siparişi

Epimedyumlu Macun + Stag 9000 Sprey Sadece 59 TL

Epimedyumlu Macun + Stag 9000 Sprey Sadece 59 TL

Resmi satış fiyatı 49 lira olan Epimedyumlu Macun ile dünyanın en iyi geciktirici spreyi olan  Stag  9000 Sprey birlikte alımlarda şirketimizin oluşturduğu yaz ayı kampanyasıyla  performans paketi 2 si birlikte sadece 59 TL

Kampanya detayları;

– Bu kampanya 100 adet ile sınırlıdır.

– Kampanya dahilinde kargo ücretsizdir.

– Kampanyadan faydalanabilmek için, Sipariş sayfasına ulaşarak bilgilerinizi yazın, siparişinizin 2. adımında Sipariş Notu kısmında “KAMPANYA” yazmanız yeterlidir.

– Bu kampanyayı satın aldığınız da ödemeyi kapıda yapabilirsiniz.

Epimedium Macun      epimedyumlu macun

Etiketler: , , ,

Tüm Kredi Kartlarýna 12x Taksit Ýmkaný! - Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapý Kredi - Türkiye Ýþ Bankasý - Finansbank - Teb - HSBC