Epimedyumlu Macun + Stag 9000 Sprey Sadece 59 TL

Resmi satış fiyatı 49 lira olan Epimedyumlu Macun ile dünyanın en iyi geciktirici spreyi olan  Stag  9000 Sprey birlikte alımlarda şirketimizin oluşturduğu yaz ayı kampanyasıyla  performans paketi 2 si birlikte sadece 59 TL

Kampanya detayları;

– Bu kampanya 100 adet ile sınırlıdır.

– Kampanya dahilinde kargo ücretsizdir.

– Kampanyadan faydalanabilmek için, Sipariş sayfasına ulaşarak bilgilerinizi yazın, siparişinizin 2. adımında Sipariş Notu kısmında “KAMPANYA” yazmanız yeterlidir.

– Bu kampanyayı satın aldığınız da ödemeyi kapıda yapabilirsiniz.

Epimedium Macun      epimedyumlu macun

Epimedyumlu Bitkisel Macun Yurtdışı Siparişi

 YURTDIŞI ÜRÜN SİPARİŞİ

Sipariş vereceğiniz tüm ürünler yurtdışında tüm ülkelereYurtiçi  Kargo ile %100 güvenli olarak gönderilmektedir, sipariş verirken izleyeceğiniz adımları aşağıda bulabilirsiniz.

Yurtdışından Nasıl Sipariş Verebilirim?

 Sipariş vermek istediğiniz ürün için  0 505 598 51 44 nolu telefona whatsapp veya arayarak  veya 0 232 425 00 61 nolu iş telefonumuzla iletişime geciniz,

 Satış ekibimiz siparişinizi tüm detaylarıyla teyid edecek ve sizden teslimat adresinizi iletmenizi isteyecektir.

  Satış temsilcimiz siparişinizin ödeme tutarını ve ödemeyi ne ile yapacaksanız o bilgileri tarafınıza iletecektir.

• Ödemeniz onaylandıktan 1 iş günü içinde siparişiniz kargoya teslim edilecektir.

 Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra satış temsilcimiz size kargo takip numarası dekontuyla tarafınıza gönderilecektir.

Yurtdışı Kargo Ücreti ne kadardır?

•  Yurtdışı siparişlerinizde ’ağırlık ne kadarsa ona göre ücret alınmaktadır.Bize kaç adet almak istediğinizi söyleyince size kargo dahil göndermeniz gereken miktarı söyleyeceğiz.

 Sipariş vereceğim ürünler gümrükte sorun çıkarıyor mu?

•Themra Epimedyumlu macun ürünümüz  toplu veya tekli gümrükte herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.arap ülkeleri dahil göndermelerimizde şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık.

şayet bir sıkıntı olursa buna karışamayız.

O ülkenin prosedürünü bilemiyoruz.

Gümrükte sorun çıkması halinde ürün bize geri iade edildiği takdirde kargo gönderim ve alım fiyatı düşüp mal miktarını müşteriye iade edebiliriz.(Ama şu ana kadar böyle bir durum yaşamadık)

Sipariş vereceğim ürünler nasıl paketleniyor?

• Sipariş vereceğiniz ürünler deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, tüm ürünler zarar görmeyecek şekilde gizli bir şekilde paketlenir.

 Yurtdışından Sipariş vermek istiyorum, kaç günde teslim alabilirim?

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten 5  gün içinde size teslim olacaktır. (Almanya, Hollanda, Fransa,İsviçre,Belçika,Azerbaycan,Özbekistan gibi ülkelere 1/3 gün içinde teslim edilmektedir)

• Adres Bilgilerinizi belirtirken;  cadde, sokak, ilçe, il, posta kodu, kapı no, daire no gibi bilgileri mail yoluyla  eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir.

• Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra bize mail ile  bilgi vermeniz gerekmektedir.

• Yurtdışından yapılan alışverişlerde, kapıda ödeme ve kredi kartı ödeme seçeneği yoktur.

• Kargo ücreti, siparişinizdeki ürünlerin hacmine ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir, bu nedenle kargo ücreti siparişinizdeki ürünlerin ağırlığı doğrultusunda satış temsilcilerimiz tarafından mail yoluyla size bildirilecektir.

 Ürünlerle ilgili Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

• Tüm ürünlerimiz yurtdışına gönderilebilmektedir.

• Toplu alımlar 30 Kg a kadar tek paket halinde gönderilebilmektedir.(70 adet macun)

• Özel isteklerinizi  0 505 598 51 44 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Tüm Sorularınız için; whatsapp  0 505 598 51 44 ( 24 saat) +90 (0232) 425 00 61  nolu telefondan arayabilir  veya mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

HalkBankası Hesap Bilgileri – ( TL / EURO / USD )

IBAN NO:         TR320001200974500001027498

HESAP NO:    01027498

ŞUBE KODU: 745 – Buca / İZMİR

Türkiye HALKBANKASI  Uluslararası Havale / Eft Kodu : TRHBTR2A

Cinsel isteksizlik nedir? Çözüm yolları nelerdir?

Bir insanın uyarılacağı kadar cinsel uyarı olmasına rağmen o kişinin hiç bir şekilde arzu duymaması durumudur. Kadınlarda ve erkeklerde belli dönemlerde bu isteksizlik görülebilir ancak bu isteksizlik devam ettiği sürece bir sorun teşkil etmektedir. Bunun haricinin de kadınlarda erkeklere oranla daha fazla cinsel isteksizlik görülmektedir. Kadınlarda %35lere kadar çıkan bu oran erkeklerde %20 civarlarında seyretmektedir. Cinsel isteksizliğin nedenlerine bakacak olursak ilk olarak yorgunluğu görmekteyiz. Ancak yorgunluk geçici bir durum olduğu için yorgunluk isteksizlik nedeni sayılmamaktadır. Yorgunluktan sonra ilk sırada neden isteksizlik nedeni stres ve alkoldür. Alkol tüketimini fazla yapan bir birey cinsel isteksizlik yaşayabilir. Aynı şekilde günlük hayatında oldukça stresli olan bir birey cinsel isteksizlik yaşayabilir. Bu nedenler haricinde depresyon ilaçları, çeşitli hastalıklar da bu isteksizliği doğurmaktadır. Modern hayatımızda yaşadıklarımızda cinsel hayatta isteksizliklere neden olabilir. Mesela iş hayatındaki yoğunluk, işteki memnuniyetsizlik gibi nedenlerde bu isteksizliği doğurabilir.

Yapılan araştırmalarda evlilik dışı ilişkilerin cinsel isteksizliği tetiklediği görülmüştür. Stres, alkol ve depresyon cinsel isteksizliğe neden olan en önemli üç etkendir. Cinsel isteksizliğin süresi karşılıklı sevgiyle de alakalıdır. Kişi karşısından sevgiye dair bir şey hissetmediğini anladığı zaman kendini cinsel ilişkiden de çekmektedir. Cinsel isteksizliğin gözükmemesi için mutlu bir aile olması şarttır. Diğer mutsuz ailelere nazaran mutlu ailelerde cinsel isteksizlik görülme oranı oldukça düşüktür. Bu yüzden alkol, içki sigara haricinde aile huzuruna da önem verildiği ve dikkat edildiği takdirde cinsel isteksizlik görülmesi en aza doğru gidecektir.

Cinsel isteksizliğin tedavisine gelecek olursak iki tane tedavi yöntemi vardır.

1.Doktor kontrolünde olan tıbbi tedavi

2.Düzgün hayat, spor gibi doğal yollarla sağlanan tedavidir.

Örneğin; Karşılıklı sevgiyle dolu bir ilişkisi varsa bireylerin, alkol ve sigaradan mümkün olduğunca uzak duruyorlarsa, düzenli bir şekilde spor yapıyorlarsa özellikle cinsel hayatları olmak üzere günlük hayatları da kısa sürede düzene girecektir. Bütün bu saydıklarımızı yapmanıza rağmen hala bir cinsel isteksizlik görüyorsanız birçok şifalı bitkiden de yararlanabilirsiniz.
Susam, koka, nilüfer, salep, ginseng, fındık, ısırgan, kargabüken, çemen otu, ceviz, adamotu, darıfülfül gibi bitkiler cinsel istek arttırıcı bitkilerdendir. Bunların bir kaçını açıklamak gerekirse eğer;
Çemen otu: Bitkisel bir östrojen kaynağıdır. Özellikle kadınlar için oldukça faydalı olduğu görülmüştür.
Ginseng: Adını sıkça duyduğumuz bir afrodizyak bitkisidir. Etkisi güçlü bir istek arttırıcıdır. Genelde hazır olarak satılmaktadır.
Zencefil: Bir çay kaşığı zencefille hazırlanan çay veya limonatanın afrodizyak etkisi gösterdiği görülmüştür.
Çikolata, çay ve kahve: Kola, kahve, çay gibi kafein içeren bitkilerin uyarıcı etkisi oldukça fazladır. Ölçüyü kaçırmamak şartıyla kullanılabilir. Fazla tüketim durumunda uykusuzluk ve sinir yapmaktadır. Çikolatanın mutluluk verici etkisi ve uyarıcı etkisi olduğu bilim adamları tarafından kanıtlanmıştır.

Cinsel isteksizliği tetikleyen durumları şöyle açıklayabiliriz;
İlişki sorunları
Diğer hormon sorunları
Yaşlanma süreci
Kalp-damar hastalıkları ve kalp yetmezliği
Yetersiz zaman
Diğer hastalıklar (diyabet, tiroit sorunları, böbrek-karaciğer sorunları, ağrı)
Öfkeli, endişeli veya depresif bir ruh hali
Erkeklik hormonlarının yetersizliği
Aşırı stres
İlaçlar (örneğin anti-depresanlar)
Cinsel yolla bulaşan hastalık kapma veya hamilelik korkusu
Anlattığımız üzere cinsel isteksizlik tedavi edilemeyecek bir hastalık değildir. Bunun farkına vardığınız an bir doktora gidip tedavi olabilirsiniz veya sitemiz üzerinde satısını yaptıgımız ve binlerce kisinin yuvasını kurtardığımız epimedyumlu macunu kullanabilirsiniz.Tercih size ait..

İlginizi cekecek diğer konular:

 Epimedyumlu Macun Hakkında Bilgiler

Cinsel isteksizlik sorununa bitkisel çözüm epimedium

therma epimedyumlu macun

Themra Epimediumlu Macun Nedir?

İsim: Şeref H, Yaş: 60, Şehir: Adana  Epimedium yorumları
Ürünü çok beğendik. Şirkette olay oldu. İnanmayan herkes elinde plastik tatlı kaşığı ile sıraya girdi. Umarım uzun yıllar bu ürüne erişimimiz olur. Epimedyumlu macun benzer etkideki ilaçlarla kıyaslayınca 30-40 kat daha ucuza geliyor ve yan etkisiz.İyi çalışmalar dilerim.. (E.S. 35-İstnabul)


Yorum Ekle

Siparişleriniz İçin Telefon Numaralarımız

0232 425 00 61

0554 507 99 99

0505 598 51 44

Çağrı Merkezi
epimedyumlu macunda yurtdışı siparişi

Themra Epimedyumlu Macun Kullanımı

Themra Epimedyumlu Macun Kullanımı

themra epimedyumlu macun kullanımı

themra epimedyumlu macun kullanımı

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilen bir ürün olarak bilinen themra epimedyumlu macun kullanımı nasıl ? Ürünü kullanırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor ? Sizlerin de bildiği gibi epimedyumlu macunlar insanların cinsel problemlerine kesin bir şekilde çözüm üretmesiyle bilinmektedir. Erkeklerde sertleşme ve erken boşalma problemi yaşayanların yanı sıra, sperm kalitesinde düşüklük, cinsellik esnasında korku ve edişe duyma gibi sorunlarla mücadele eden bu ürünler, kadınlarda da g noktası hassasiyetini arttırıyor ve vajina daralmasını sağlamak konusunda en büyük yardımcılarınızdan biri oluyor. Peki themra epimedyumlu macunları diğer macunlardan ayıran özellikler neler ? Themra epimedyumlu macun nasıl kullanılır ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık kazandıralım. İşte detaylar…

Epimedyumlu macunları kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken ilk ve en önemli temel nokta şüphesiz ki ürünü iyice çalkalayarak karıştırmaktır. Akabinde ise 1 çay kaşığı kadar yutmanız yeterli olacaktır. Herhangi bir rahatsızlığınız var ise doktor kontrolünden geçerek bu ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz. Themra epimedyumlu macunların içerisinde kimyasal ürünler kullanmamıştır. Tamamen bitkisel oldukları için etkisini kısa süre içerisinde gösterecektir. Cinsel aktivitelerinizden yaklaşık 40 dakika önce kullanmanız gerekmektedir. Ürün etkisini tam 24 saat boyunca gösterecektir. Bu nedenle eki bir doza ihtiyaç duymayacaksınız. Epimedyumlu macunları çocukların ulaşabileceği yerlerde saklamayınız ve aynı zamanda alkollü içeceklerle kesinlikle kullanmayınız.

Tüm Kredi Kartlarýna 12x Taksit Ýmkaný! - Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapý Kredi - Türkiye Ýþ Bankasý - Finansbank - Teb - HSBC